ChickenPop

2.1

Tavuğunuzu uzaya gönderin

107

Bu uygulamayı oyla

ChickenPOP! görevinizin tavukları mümkün olduğu kadar yükseğe uçurmak olduğu bir arcade oyunu. Bunu yapmak için, kanatlı arkadaşınızın sonsuzluğa yükselmesi amacıyla baloncukları ustaca yerleştirmelisiniz.

ChickenPOP!'ta oyun planı basittir: Tavuğunuz yerçekimi kurallarına saygı gösterir, bu yüzden daha yükseğe tırmanmaya devam etmek için baloncukları yükseltmeye çalışmanız gerekir. Ancak bir sorun var. Yol boyunca, diğer kuşlara, insansız uçaklara, bulutlara ve sinir bozucu arılara rastlarsınız. Arılar, örneğin, baloncukları en kötü zamanlarda patlatma eğilimindedir.

Sonunda tavuğunuzu uzaya götürdüğünüzde, oyun planı biraz değişiyor. Yer çekimi olmadığı için tüylü kahramanınıza bağlı bir rokete rehberlik etmelisiniz. Gittiğin zaman uyduları ve asteroitleri bu şekilde engelleyeceksiniz.

ChickenPOP! eğlenceli ve bağımlılık yapan bir meydan okuma sunan tuhaf bir arcade oyunu. Hepsinden iyisi, zorlukları tamamlarken, horozlar gibi yeni karakterler, dalış ekipmanları içinde tavuklar ve daha pek çok şey kazanacaksınız.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X